321 - 340 av 1 946
1...161718...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 december 2018

Klubbad för

Moccaskedar, 13st, Chippendale, S830 122,6g 108mm något repiga

Utrop: 500 kr

Dessertknivar 3st Chippendale S830 165,6g 204mm med blas i rostfritt stål

375 kr

Utrop: 350 kr

Dessertgafflar 4st Chippendale S830 129,8g 177mm

600 kr

Utrop: 550 kr

Dessertskedar 4st Chippendale S830 121,6g 152mm något repiga

400 kr

Utrop: 500 kr

Picklesgaffel Chippendale S830 11,7g 120mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Senapssked S830 15,6g 155mm graverad

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta, signerad Sigurd Persson, höjd: ca10 cm, diamater: ca12,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Boss

Boss, armbandsur, quartz, 42mm, datum, refnr: HB.19.1.14.2002 snr:1.732.476, i box med extra länkar

800 kr

Utrop: 600 kr

Solglasögon, Michael Kors, MK2045, i fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Porslinskarott med lock, Gefle Porslin Terra

Utrop: 200 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, open minds nr.48744 höjd ca 26cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Kamera Canon EOS RebelXT snr:0920525145 med objektiv Canon EFS 18-55mm snr:0820510983, laddaren saknar adapter, väska

Utrop: 600 kr

Kikare Nikon Aculon A211 8x42 snr:2121464 i mjuk väska

425 kr

Utrop: 500 kr

Väska Versace Jeans modell E1VRBB14-Linea DIS 4 svart ny med prislapp kvar och dustbag

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Väska Louis Vuitton Mick MM Damier Graphite, N41106 snr SR2141 med dustbag och kvitto

6 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Väska, Louis Vuitton, Abbesses messenger bag M45257, monogram canvas, med dustbag och kvitto, visst slitage finns

7 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Mobilfodral, Louis Vuitton, iphone 5 hardcase N63186, damier ebene, kvitto

225 kr

Utrop: 250 kr

Agendaskydd, Louis Vuitton, monogram canvas, 32x25cm

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Kedja Pansar 18K 22,1g 49cm

Hänge 18K 1,3g