Avslutad | Pant – Tisdag 4 december 2018
Klubbad för
Bricka Scandia guld 40x26,5 cm i kartong, grädd och sockerskål nysilver samt 4 förgylda punchbägare
Mynt Övrigt
Myntliknande föremål Konung Carl XVI Gustaf och drottning Silvia År 1976 Kungariket Sverige, S925 27
Mynt Övrigt
Myntliknande föremål S925 nominellt värde 200 kronor, Kung Carl XVI Gustaf, Kronprinsessan Victoria i etui 27,1g
Konst GUNNAR TORHAMN. Kvinnostudie, olja på duk, signerad. c:a 66x67cm något åldersslitage bucklig