1181 - 1200 av 1 261
1...596061...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 december 2018

Klubbad för

Armbandsur Tissot 18K Ø23 quartz datum batteribyte krävs läderarmband box o ask nyskick graverad

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

Partu guld, graverat med sten, titan samt 18K brv 7,8g

Utrop: 1 100 kr

Omega Seamaster Aqua Terra quartz datum 150m/500ft, Ø38mm stållänk med viklås, nagg i glasring, bruksslitage, ref: 25178000, snr: 58893590 med cert 29/8/04 i box (något sliten)

9 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Breitling Avenger Blackbird automat, kronometer datum svart titan 48mm, originalband i textil, ref: V1731010/BD12 snr: 2978707, med cert i box, garanti i 2 år från mars 2018

Utrop: 25 000 kr

Ädelstenar Övrigt

Lös sten, Tanzanit oval 1,35ct, litet nagg på kuletten

375 kr

Utrop: 350 kr

Ädelstenar Övrigt

Lös sten, Röd Spinell, oval 1,18ct

Utrop: 1 400 kr

Ädelstenar Safirer

Lös sten, Safir oval 3,3ct

6 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Ädelstenar Övrigt

Lös sten, halvädel triangelformad 2,10ct

Utrop: 600 kr

Armbandsur Tajms 92127, quartz med stenar, stålbaksida, läderarmband

50 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Regal R2422 quartz med stenar, stål

25 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Moretime M5237 quartz datum stål med läderarmband

Utrop: 75 kr

Armbandsur O.N.E 813-058-5 quartz

25 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Q&Q quartz, baksida av stål

Utrop: 50 kr

Armbandsur Softech quartz, baksida av stål

25 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Dilligaf MN:9-1044 quartz datum, baksida av stål, läderarmband

Utrop: 50 kr

Armbandsur RI collection A002G quartz, baksida av stål, skadad urtavla, repig

Utrop: 50 kr

Armbandsur digital quartz

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring tvåfärgad graverad 18K 6g

Utrop: 1 800 kr

Armband Pansar 18K 21,5cm 42,4g

Halskedja Pansar 18K 51cm 114,6g