Avslutad | Pant – Tisdag 4 december 2018
Klubbad för
Armbandsur Tissot 18K Ø23 quartz datum batteribyte krävs läderarmband box o ask nyskick graverad
Omega Seamaster Aqua Terra quartz datum 150m/500ft, Ø38mm stållänk med viklås, nagg i glasring, bruksslitage, ref: 25178000, snr: 58893590 med cert 29/8/04 i box (något sliten)
Breitling Avenger Blackbird automat, kronometer datum svart titan 48mm, originalband i textil, ref: V1731010/BD12 snr: 2978707, med cert i box, garanti i 2 år från mars 2018
Armbandsur RI collection A002G quartz, baksida av stål, skadad urtavla, repig