1101 - 1120 av 1 524
1...555657...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Oljemålning på duk, Göta Fogler (1919-1992), signerad, mått 72x66cm, i ram

375 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, signerad, mått 60x48cm, i ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, "Vårauktion Småland tidigt 50-tal", signerad, mått 95x80cm, i ram

Utrop: 750 kr

Oljemålning på duk, Inge Eriksson, signerad, mått 65x90cm, i ram

325 kr

Utrop: 375 kr

Bordsgafflar, 4st, modell: Prins Albert, S830 183,6g 179mm

Utrop: 750 kr

Bordskedar, 3st, modell: Prins Albert, S830 173,6g 185mm

650 kr

Utrop: 700 kr

Bordknivar, 4st, modell: Prins Albert, S830 brv: 291,4g 210mm

550 kr

Utrop: 375 kr

Smörgåsgafflar, 4st, modell: Prins Albert, S830 112,2g 146mm

500 kr

Utrop: 425 kr

Efterrättsskedar, 5st, modell: Prins Albert, S830 189,9g 165mm

950 kr

Utrop: 750 kr

Teskedar, 9st, modell: Prins Albert, S830 240,6g 144mm

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar, 5st, modell: Prins Albert, S830 104,7g 129mm

700 kr

Utrop: 425 kr

Smörgåsknivar, 4st, modell: Prins Albert, S830 brv: 197,8g 181mm

475 kr

Utrop: 250 kr

Smörknivar, 2st, modell: Prins Albert, S830 brv: 104,1g 172mm

325 kr

Utrop: 125 kr

Moccaskedar, 12st, modell: Prins Albert, S830 134,3g 105mm

475 kr

Utrop: 550 kr

Kameraobjektiv, Sigma DL Macro Super 70-300mm F4-5.6, snr: 1236280, i kartong med manual

475 kr

Utrop: 300 kr

Brosch 18K 3,2g L:8cm med pärla

Utrop: 1 000 kr

Halsband 21K 10,1g 57,5cm

Utrop: 3 600 kr

Armband 18K 8,4g 18,5cm Ankarlänk, med pärlor

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 2,9g graverat

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 0,8g hjärta

Utrop: 375 kr