Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018
Klubbad för
Oljemålning på duk, Inge Eriksson, "Vårauktion Småland tidigt 50-tal", signerad, mått 95x80cm, i ram
Kameraobjektiv, Sigma DL Macro Super 70-300mm F4-5.6, snr: 1236280, i kartong med manual