721 - 740 av 1 524
1...363738...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Herrur Longines La Grande Classique quartz, L 4 709 4, stål, 33mm, läderband

Utrop: 3 600 kr

Armband med pärlor bruksskick 18K 3,9g 20cm

Utrop: 1 200 kr

Armband X-länk med fyra berlocker små buckligt samt små defekter på hängena 18K 9,4g 19,5cm

Utrop: 2 900 kr

Herrur Champion Skyline quartz kronograf , c6542 stål med viklås, 44mm, ca17,5cm

Utrop: 550 kr

Hänge Cleopatra 18K 0,5g

Utrop: 250 kr

Parti guld med en pärla defekt buckligt gravyr 18K 17,8g

Utrop: 5 200 kr

Ring med sten missfärgingar/defekt 14K 6,6g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld med stenar defekt 18K 3,2g

Utrop: 1 000 kr

Ring mönstrad 14K 3,2g Ø18

700 kr

Utrop: 800 kr

Armring tvådelad mönstrad 18K 10,1g Ø7,5cm

Utrop: 3 200 kr

Klackring förminskad 18K 3,4g Ø15¾

Utrop: 1 000 kr

Ring med blå sten och diamanter 5xca0,015ct 18K 7g Ø19

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring trefärgad 18K 2g Ø17

Utrop: 1 000 kr

Hänge hjärta tvåfärgat med 7 små diamanter 18K 1g

Utrop: 500 kr

Hänge med sten 18K 0,6g

Utrop: 250 kr

Halskedja Venezialänk defekt 18K 1,3g

Utrop: 400 kr

Halskedja Pansarlänk 18K 15,8g 55cm

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Parti guld graverade ringar 18K 6,2g

Utrop: 2 000 kr

Armband Singaporelänk 14K 2,1g 23cm

Utrop: 550 kr

Kosta Boda Pokal/Glas , Artist Collection, Kjell Engman, 29342(?), liten nagg på fot, H=25,5cm

Utrop: 400 kr