621 - 640 av 1 524
1...313233...77 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 november 2018

Klubbad för

Ankarlänk en bit 18K 3,9 (dubbelögla 11,5mmx5,2mm) totallängd 39mm

Utrop: 1 200 kr

Halskedja platt Pansarlänk något bucklig 18K 4,2g 51cm

Utrop: 1 400 kr

Ring i 925 silver stämplat BB ( 1:a B spegelvänt) 24,4g Ø 19 1/4

350 kr

Utrop: 425 kr

Armband X-länk 18K 27,3g 20cm

Utrop: 9 200 kr

Ryskt herrur Novet/Poljot double manuell med alarm/väckar-funktion ca38mm, läderband

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja doserad Bismarck länk 18K 23,1g 45,5cm

Utrop: 7 700 kr

Armband Bismarck länk 18K 20,4g 20cm

Utrop: 6 800 kr

Parti 18K 12,2g, klackring, hänge hjärta, udda örhänge, defekta

Utrop: 3 700 kr

Örhängen 1 par bismarck 18K 2,1g

Utrop: 1 000 kr

Hänge frostad dekor 18K 0,7g

275 kr

Utrop: 325 kr

Parti guld, två ringar en med sten, skev och gravyr 18K brv10,4

Utrop: 3 200 kr

Hänge aquarius 14K 0,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring gravyr 20K 3,8g

Utrop: 1 200 kr

Ring Gravyr med sten 18K 4g

Utrop: 1 200 kr

Armband pansar 27cm knut på länk 18k 5,9g

Utrop: 1 800 kr

Moccaskedar 6 st förgyllda med emaljarbete 925s 62,9g , 98mm

350 kr

Utrop: 300 kr

Stelt halssmycke i 925 silver 25g, GHA, ca 38cm Ø12cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld, graverade ringar 18K 15,8g

Utrop: 5 000 kr

Ring med blå sten 18K brv 5,6g Ø18½

Utrop: 2 300 kr

Armband i silver 2 st 835silver och 925 silver ( ena defekt vid låset) 7,1g

25 kr

Utrop: 50 kr