701 - 720 av 1 096
1...353637...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018

Klubbad för

Armban d manglad Pansar 18K 7,4g, 19,8cm, en låsåtta skadad

Utrop: 2 300 kr

Halsband Pansar 18K 7,6g 50,7cm

Utrop: 2 600 kr

Armband manglad Pansar 18K 15,3g 20,7cm, två-radigt

Utrop: 5 200 kr

Medaljong 18K 3,8g, repor och små bucklor

Utrop: 1 200 kr

Halsband S925 113,5g 51,8cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring S925 4,4g Ø16¼, med odlad pärla

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 2,7g Ø16½, med sten

Utrop: 75 kr

Halsband doserad Bismarck S925 22,4g 42,7cm

Utrop: 350 kr

Örhängen 1 par, S925 2,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pansar S925 1,5g 18,0cm

Utrop: 50 kr

Brosch S813 6,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 6,1g, defekt

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 12st, S830 110,0g 94mm, i ask

375 kr

Utrop: 450 kr

Halsband Venezia 14K 1,1g 45,7cm

250 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 14K trefärgat 2,7g

Utrop: 700 kr

Ring 14K 2,2g Ø16½, skev, med stenar

Utrop: 450 kr

Armband 18K tvåfärgat 11,7g 19,3cm

Utrop: 4 000 kr

Hänge 18K 0,1g, hjärta

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 0,7g, text: körkort

Utrop: 350 kr

Ring 18K 1,7g Ø17½, med sten

550 kr

Utrop: 700 kr