Armban d manglad Pansar 18K 7,4g, 19,8cm, en låsåtta skadad
Utrop: 2 300 kr
Halsband Pansar 18K 7,6g 50,7cm
Utrop: 2 600 kr
Armband manglad Pansar 18K 15,3g 20,7cm, två-radigt
Utrop: 5 200 kr
Medaljong 18K 3,8g, repor och små bucklor
Utrop: 1 200 kr
Halsband S925 113,5g 51,8cm
Utrop: 850 kr
Ring S925 4,4g Ø16¼, med odlad pärla
Utrop: 100 kr
Ring S925 2,7g Ø16½, med sten
Utrop: 75 kr
Halsband doserad Bismarck S925 22,4g 42,7cm
Utrop: 350 kr
Örhängen 1 par, S925 2,8g
Armband Pansar S925 1,5g 18,0cm
Utrop: 50 kr
Brosch S813 6,7g
Parti silver S925 6,1g, defekt
Moccaskedar 12st, S830 110,0g 94mm, i ask
Utrop: 450 kr
Halsband Venezia 14K 1,1g 45,7cm
Utrop: 275 kr
Hänge 14K trefärgat 2,7g
Utrop: 700 kr
Ring 14K 2,2g Ø16½, skev, med stenar
Armband 18K tvåfärgat 11,7g 19,3cm
Utrop: 4 000 kr
Hänge 18K 0,1g, hjärta
Hänge 18K 0,7g, text: körkort
Ring 18K 1,7g Ø17½, med sten
Tisdag 13 nov 2018