Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2018
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, ur, 36mm, quartz, stål med stållänk, kronograf, datum, mineralglas, med extra länkbitar i orginalbox
Elektro-akustisk gitarr Washburn, modell: D10SCEB, snr: G07051027, lack- och stötskador, i skadat mjukt fod
Akustisk gitarr Cort, modell: Earth 100 NS, snr: 121015769, repor, träskada, i skadat mjukt fodral
Gitarrförstärkare Dean Markley, modell: K-65, snr: 01927, ett hörnskydd saknas, ytslitage, med pedal och strömkabel. Ej med på visning.
Elektronik Musik
Skivspelare Avin TT-01, modell: TB03, med adapter, i originalkartong. Ej med på visning.
Konverter Teleplus MC6 2X MT, (för objektiv med PK-fattning) snr:5010014, i fodral
Objektiv Minolta High Speed AF APO 200mm 1:2,8 (22) snr: 17101105, med konverter Minolta AF 2 x Tele converter -II APO snr: 21101222, i fodral
Systemkamera digital, Canon EOS 5 D, snr: 3521300537, med objektiv Canon EF 35mm 1:2 snr: 280077, med laddare
Systemkamera digital, Canon EOS 1000 D snr: 0680222468, med objektv Canon EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS snr:4542509814 och laddare
Skål, Johansfors, design: Astrid Gate nr: S-67/299 special edition, modell: Förtrollande Slända, höjd: 15,5cm