Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 oktober 2018
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, svart flätat läder, grå metall detaljer, 41x29x11cm, axelrem, dustbag.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Taiga, mörkgrått läder, detaljer i vitmetall, 40x29x11cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Organizer, Damier Ebene, canvas, 12 st kontokortsfack, mynt, sedel, 21x12cm.
Accessoarer Plånböcker
PASSFODRAL, LOUIS VUITTON, Couverture Passeporte, Damier Ebene, canvas, 13,5x9cm, 3st kontokortsfack,
Accessoarer Agendor
AGENDASKYDD, LOUIS VUITTON, Couverture Agenda de Bureau, Nomade, brunt läder, 23x18cm, 6st kontokortfack, någon repa.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTEGRAPPA, Aphrodite, steling silver, ebonit, pärlemor, resevoar, stift 14K, etui, ytterkartong. 1997.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Dollar, Half Eagle, 1880, USA, kvalité ca 1+ men med lite repor, diameter 13 mm, vikt 8,4 g.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Rubel, 1897, Ryssland, kvalité ca 1+, diameter 18 mm, vikt 4,3 g.
Mynt Svenska mynt
MYNT, 21,6K guld, 10 Kronor, Oscar II, 1895, slitagemässig kvalité ca 1+/01 men med lite repor, diameter 18 mm, vikt 4,5 g.
Mynt Svenska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Kronor, 1901, Oscar II, kvalité ca 01, diameter 16 mm, vikt 2,2 g.