Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018
Elektronik Musik
Förstärkare, Hartke, modell A100, "100 Watt Bass Amplifier", snr. A14B0023E, med strömsladd. Ej med på visning.
Elgitarr, Yahama, modell: RBX375, snr. QMX0904Y, tillverkad i Kina, repig och har stötskador, med sticker "DVS", i mjukt fodral
Kala, Bas-Ukulele, U-Bass, modellnr.KA-UBASS-2-FS, snr.12010260, i mjukt fodral
Terrin med lock, Rörstrand, Ostindia, höjd ca22cm, längd ca31cm
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera, Canon Powershot G7, snr. 3231204559, sliten med laddare och manual
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009 ), "La Coupol", signerad, inramad i vit träram med stötskada, 26x13cm
Sockerskål med lock, Rörstrand, "Primavera", Lönegren, höjd: 6cm, bredd: 11,5cm, repig
Mobiltelefon, Samsung Galaxy J5, 8GB, Samsung-account låst, modell: SM-J500FN, med laddare och manual i skadad orginalförpackning, repig, IMEI: 355269077040444/01, snr. RV8GB1A57XK
Bestick, Sessan, Nilsjohan, serie: Hollywood, stål, 8st bordsgafflar 192mm, 7st bordsknivar 206mm, 8st bordsskedar 172mm, 2st smörknivar 165mm, delvis i defekta orginalkartonger, repiga
Puderdosa S830 110,2g Ø9,8cm, Elgin American, gjord i USA, graverad initialerna "JO", repig och skada på insida