901 - 920 av 978
1...454647...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2018

Klubbad för

Ring 18K 3,2g sliten, felstämplad

Utrop: 1 000 kr

Lås 18K brv 3,0g med stenar, skadat, saknar del till låsfunktionen

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti Guld 18K brv 21,4g, defekt

Pärlcollier 2-radigt, brv 131,4g, ca 72-78cm, odlade pärlor ca Ø9mm (tydlig slitage), med lås i 18K (stämplad 1967) vitguld med odlade pärlor och blå stenar

800 kr

Utrop: 800 kr

Parti Guld 18K brv 2,1g med liten diamant, skevt och slitet

Utrop: 700 kr

Örhängen 1 par 18K brv 0,6g med stenar

200 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen 1 par tvinnade Creoler 18K 4,3g Ø2,5cm, B: ca 7mm, ihåliga

Ring 18K 4,0g Ø16½ tvåfärgad med diamanter 10xca0,01ct

Utrop: 1 800 kr

Parti Guld 18K 9,1g

Smycken Herring

Ring 18K 10,5g Ø20½ trefärgad

Utrop: 3 300 kr

Halskedja Figaro 18K 53,0cm 39,6g, missfärgat lås

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 13,0g 42,5cm, vriden länk

Utrop: 4 000 kr

Parti Guld 18K brv 3,1g med stenar, defekt

Utrop: 900 kr

Halskedja Singapore 18K 44,5cm 1,9g

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti Guld 18K 1,7g defekt

Utrop: 500 kr

Hänge 14K brv 0,6g med sten

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring 18K 37,7g, defekt

Utrop: 11 800 kr

Hänge Hjärta 18K 2,2g

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 0,4g "Lycka"

Utrop: 125 kr

Parti Guld 18K 4,8g defekt

Utrop: 1 500 kr