Avslutad | Pant – Tisdag 24 juli 2018
Klubbad för
Pärlcollier 2-radigt, brv 131,4g, ca 72-78cm, odlade pärlor ca Ø9mm (tydlig slitage), med lås i 18K (stämplad 1967) vitguld med odlade pärlor och blå stenar
Örhängen 1 par tvinnade Creoler 18K 4,3g Ø2,5cm, B: ca 7mm, ihåliga