Ring 18K 6,5g Ø15½ med blågrå sten (små nagg) och vita stenar
Utrop: 1 800 kr
Hänge 14K 1,1g slitet
Utrop: 250 kr
Parti Guld 18K brv 3,5g defekt
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 1,1g L: 3,7cm
Utrop: 350 kr
Parti Guld 18K brv 4,7g med stenar, defekt
Utrop: 1 400 kr
Armring 18K 7,6g Ø5,5cm, vitguld, öppningsbar, ihålig
Utrop: 2 300 kr
Armband Bismarck 18K 6,7g ca 19,0cm, med säkerhetslänk, sliten, små bucklor
Utrop: 2 100 kr
Ring 9K 4,8g Ø21 hammrad, liten buckla
Utrop: 700 kr
Örhängen 1 par 18K 0,4g liten buckla, skeva
Utrop: 125 kr
Parti Guld 18K brv 4,0g med diamant, skevt/defekt
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 1,4g Ø16¾ med diamant 1xca0,03ct med inneslutningar
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 1,0g med pärla, sliten
Utrop: 300 kr
Halskedja Pansar 18K 1,7g 37,0cm
Utrop: 550 kr
Halskedja 18K 4,4g defekt
Halskedja Pansar 18K 6,1g 50cm
Ring 18K 1,3g Ø18 tvåfärgad med diamant 1xca0,01ct
Utrop: 600 kr
Hänge 18K brv 0,3g med odlad pärla ca Ø5mm
Utrop: 50 kr
Parti Guld 18K brv 5,7g defekt och graverat
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 0,1g med diamant 1xca0,005ct
Örhängen 1 par 18K 0,4g med vit emalj och stenar
Utrop: 200 kr
Tisdag 24 jul 2018