Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018
Klockor Raymond Weil
Herrur Raymond Weil Nabucco snr V759723 refnr.3900. stål auto, safirglas, Ø46mm stållänk 16cm
Ring vitguld 18K Ø17¼ 10,9g med diamanter 2xca0,12ct+2xca0,10ct+11xca0,06ct navett+210xca0,005ct
Cykeldelar 11st, Mavic, + Cykelsadel Serfas ARC Kevlar. Ej med på visning.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Träskulptur Döderhultarn av Axel Persson (1868-1925) "Bondgumma i hyckele", signerad, saknar pinne
Skulpturer i trä 3st, Axel Petersson "Döderhultarn" Oskarshamn, en signerad 1918, en saknar en pinne
Visa varaKlockor Oris
ORIS, Aquis Depth Gauge, Serie nr: 3242632, Ref nr: 7675, 48 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, djupmätare, integrerad originallänk, viklås, gummiband, viklås, rengöringskit, cert-2014, box, ytterkartong
Mulberry, axelväska i brunt präglad läder, Kongo, 38x6,5x28cm, skyddsknapp saknas på undersidan, visst slitage, snr: 211189
Mulberry, ryggsäck i brunt präglat läder, Kongo, 16x8,5x29cm, justerbara axelremmar, visst slitage, snr: 007856
Elgitarr, Schecter, Diamond series, South Korea, snr: W10120841, svajarm saknas, i mjukt fodral
Visa varaÖvrigt Övrigt
Seriegrafi, Romero Britto "Absolut Vodka", Figur med vodkaflaska, signerad och numrerad Romero Britto 199/250, ramstorlek 96x116,5cm