161 - 180 av 1 121
1...8910...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018

Klubbad för

Ring vitguld 18k Ø17¼ 4,1g med diamant ca0,75ct chip på kulett

15 800 kr

Utrop: 18 000 kr

Helalliansring vitguld 18k Ø17 3,2g med diamanter 20xca0,13ct

15 200 kr

Utrop: 13 200 kr

Klockor Raymond Weil

Herrur Raymond Weil Nabucco snr V759723 refnr.3900. stål auto, safirglas, Ø46mm stållänk 16cm

Utrop: 14 400 kr

Ring vitguld 18K Ø17¼ 10,9g med diamanter 2xca0,12ct+2xca0,10ct+11xca0,06ct navett+210xca0,005ct

13 200 kr

Utrop: 15 600 kr

Ring 18k Ø16 ¾ 20g med diamanter 1xca0,30ct+10xca0,04ct

Utrop: 14 400 kr

Armring vitguld 18k Ø55mm 45,9g med diamanter 48xca0,05-0,07ct öppningsbar

25 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Cykeldelar 11st, Mavic, + Cykelsadel Serfas ARC Kevlar. Ej med på visning.

Träskulptur Döderhultarn av Axel Persson (1868-1925) "Bondgumma i hyckele", signerad, saknar pinne

Utrop: 6 000 kr

Skulpturer i trä 3st, Axel Petersson "Döderhultarn" Oskarshamn, en signerad 1918, en saknar en pinne

Klockor Oris

ORIS, Aquis Depth Gauge, Serie nr: 3242632, Ref nr: 7675, 48 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, djupmätare, integrerad originallänk, viklås, gummiband, viklås, rengöringskit, cert-2014, box, ytterkartong

Utrop: 13 200 kr

Mulberry, axelväska i brunt präglad läder, Kongo, 38x6,5x28cm, skyddsknapp saknas på undersidan, visst slitage, snr: 211189

Utrop: 1 000 kr

Mulberry, ryggsäck i brunt präglat läder, Kongo, 16x8,5x29cm, justerbara axelremmar, visst slitage, snr: 007856

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr, Schecter, Diamond series, South Korea, snr: W10120841, svajarm saknas, i mjukt fodral

Seriegrafi, Romero Britto "Absolut Vodka", Figur med vodkaflaska, signerad och numrerad Romero Britto 199/250, ramstorlek 96x116,5cm

Utrop: 7 200 kr

Halskedja Pansar 14K 4,1g 42,5cm

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K 13,7g 20cm

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K 34,1g skadat

Utrop: 10 400 kr

Örhängen, ett par 18K 1,1g

Utrop: 550 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,3g Ø18½

Utrop: 1 600 kr

Armband Ärtlänk 18K 10,2g 19,5cm

Utrop: 4 100 kr