621 - 640 av 1 121
1...313233...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018

Klubbad för

Fritid Sport

Golfklubba, Titleist BV, Wedge, F Grind, nr.AP249743. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 150 kr

Whiskyglas 6st. Iittala, Tapio Wirkkala, Ultina Thule, höjd: 7cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Djupa tallrikar 4st. Adams, Blue Butterfly, Ø21cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Mattallrikar 4st. Adams, Blue Butterfly, Ø26,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ishink, Orrefors, City, design: Martti Rytkönen, höjd: 15,5cm

425 kr

Utrop: 425 kr

Glaskorg, höjd: 22cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Rosa Ljung, höjd: 8,5cm

Utrop: 50 kr

Ljuslykta, höjd: 7,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, tillverkad i Italien, höjd: 22cm

Utrop: 50 kr

Fat, B Pääg, Steninge slott 2001, Ø38,5cm

Utrop: 300 kr

Ljusstakar 1 par. Orreors, Carat, design: Lena Bergström, höjd: 24cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Tillbringare, Georg Jensen, Ilse, design Ilse Crawford, höjd: 26cm

850 kr

Utrop: 700 kr

Ask, Svenskt tenn, Hjärta med lock, design: Estrid Ericson, höjd: 2,5cm, i ask och tygpåse

600 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Yamaha, modell: YFL-31, snr.055477, tillverkad i Japan, huvud i silver, bucklor, repor, slitna putor, i fodral. Ej med på visning.

Utrop: 1 200 kr

Väska, Mulberry, Alexa, nr.5034509, slitage, bortskavd färg på metalldetaljer

Solglasögon 1 par, Ray Ban Wayfarer, nr.RB2140, 902 54/18 3N, repor på bågarna, med putsduk i fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Solglasögon 1 par, Ray Ban New Wayfarer, nr.RB2132, 710 55/18 3N, med putsduk, i fodral

Utrop: 550 kr

Laptop, Apple, Macbook Pro, modellnr.A1278, snr.C1ML1FEZDTY4, 13", mitten 2012, 8GB RAM, Intel Core i7-processor 2,9GHz, lösenord till adminkonto saknas, repor, med laddare

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab S2, modellnr.SM-T815, imei:359593065474075, 32GB, med fodral och laddare (skadad)

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Surfplatta, Apple iPad Air, modellnr.A1475, imei:352059063962658, 16GB, repig skärm, repig baksida, laddare saknas

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr