Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018
Ask, Svenskt tenn, Hjärta med lock, design: Estrid Ericson, höjd: 2,5cm, i ask och tygpåse
Musikinstrument Träblås
Tvärflöjt, Yamaha, modell: YFL-31, snr.055477, tillverkad i Japan, huvud i silver, bucklor, repor, slitna putor, i fodral. Ej med på visning.
Väska, Mulberry, Alexa, nr.5034509, slitage, bortskavd färg på metalldetaljer
Visa varaÖvrigt Övrigt
Solglasögon 1 par, Ray Ban Wayfarer, nr.RB2140, 902 54/18 3N, repor på bågarna, med putsduk i fodral
Solglasögon 1 par, Ray Ban New Wayfarer, nr.RB2132, 710 55/18 3N, med putsduk, i fodral
Laptop, Apple, Macbook Pro, modellnr.A1278, snr.C1ML1FEZDTY4, 13", mitten 2012, 8GB RAM, Intel Core i7-processor 2,9GHz, lösenord till adminkonto saknas, repor, med laddare
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab S2, modellnr.SM-T815, imei:359593065474075, 32GB, med fodral och laddare (skadad)