Avslutad | Pant – Tisdag 17 juli 2018
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S7 32gb, snr. R58J53S35ZJ, fabriksåterställd, låst till 3, med laddare och adapter i orginalkartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S8+ 64gb snr. RF8J90QMCAK, fabriksåterställd, nyskick med laddare och USB-adapter
Läsplatta, Denver TAQ-90022. snr. 9283-10/15/01358, med fodral med tangentbord, startar ej, i kartong, saknar laddare
Hörlurar, Bose Quiet Comfort 35, trådlösa, bluetooth, med laddkabel, adapter och audiokabel i fodral
Louis Vuitton, Väska, Favourite PM. D EBE samt Plånbok Zippo Coin Purse, med kvitto, bruksslitage, i dustbags och orginalkartonger
Akustisk gitarr, Yamaha F310, snr.HLM155508, tillverkad i Indonesien, repigt plektrumskydd, i mjukt fodral
Elgitarr, 7-strängad, Ibanez, S-series S7420, snr.I091100538, tillverkad i Indonesien, utbytta delar, repor, stötskador, i mjukt fodral
Surfplatta Apple iPad 9,7", modell: A1822, Snr: GCJVCKTCHLF9, med laddare till MacBook, fabriksåterställd
Elektronik Musik
Soundbar, Harman/Kardon SB26 CNTR, snr.TL0044-0026845 TL141023, med subwoofer SB26 SUB, tejprester, med fjärrkontroll och strömsladdar (övriga kablar saknas). Ej med på visning.