Brosch med stenar 18K 12,0g defekt
Utrop: 3 800 kr
Vristlänk 8K 1,9g 22,5-24,5cm med integrerad berlock med stenar
Utrop: 250 kr
Halskedja Pansar 18K 40cm 1,5g
Utrop: 500 kr
Örhängen ett par 18K 1,0g med pärlor
Utrop: 275 kr
Ring 18K Ø21½ 8,9g, små repor
Utrop: 2 800 kr
Klackring med svart sten 18K 19¼ 4,3g
Utrop: 2 000 kr
Halskedja Pansar ihålig, skadad 18K 24,7g 48c,
Utrop: 7 700 kr
Halskedja 23K 45,5cm 23K
Utrop: 2 900 kr
Armringar 6st 21K Ø6,2cm 29,1g, skeva
Utrop: 10 000 kr
Collier 18K 44,5cm 46,9g
Utrop: 15 600 kr
Ring 18K Ø17½ 4,3g, graverad, små repor
Utrop: 1 400 kr
Örhängen ett par Creoler 18K 9,2g, små skador
Ring med pärla 18K Ø17¾ 4,7g
Utrop: 2 100 kr
Parti guld vitguld 18K brv 17,6g innhåller stenar
Utrop: 3 600 kr
Halskedja Figaro 21K 61cm 6,3g
Utrop: 2 200 kr
Ring vitguld med diamanter 17xca0,07ct 18K Ø16½ 4,7g
Utrop: 5 800 kr
Ring med diamanter 1xca0,16ct, 14xca0,02-0,07ct, 20xca0,01ct 18K Ø20 9,3g, saknas diamanter, skev
Utrop: 3 000 kr
Örhängen ett par Creoler, defekta 14K 8,3g
Armband med stenar 18K 19cm 16,3g 19cm, defekt
Utrop: 4 500 kr
Armband Fiskben defekt 18K 7,6g
Utrop: 2 400 kr
Tisdag 26 jun 2018