481 - 500 av 754
1...242526...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2018

Klubbad för

Systemkamera digital, Canon EOS 70D 083024001883 med objektiv 50mm 1:1.8 Snr 1016030703, med blixt Canon 270EX II snr 300303531 och laddare

4 100 kr

Utrop: 3 200 kr

Objektiv Canon EFS 18-135mm 1:3.5-5.6 STM IS snr 1312000731

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Bordsskedar 12st S830 625,1g, repiga, modell Harmoni

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Rock on, 2001BK, träskador på halsen, slitage på lacken

Utrop: 200 kr

Kaffesked 1st S830 14g, repig

Utrop: 50 kr

Matgafflar 6st S830 275,3g, repiga

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Ljusstake 3-armad S830 brv. 301,8g ca 14,5cm, fylld botten

Utrop: 750 kr

Skulptur på stensockel Kosta Boda, design Bertil Vallien , glashuvud, höjd ca 14cm

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 2st S830 32,6g

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 17,6, defekt och graverat

50 kr

Utrop: 75 kr

Punschkoppar 5 st S830 92,3g

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband S925 3,6g 197mm

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par S925 2,1g + örhänge 1 st 1,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Serveringssked S830 99,8g 215m, repig, Harmoni

Utrop: 400 kr

Teskedar 10 st, 184,0g S830,121mm, repiga, modell Harmoni

Utrop: 750 kr

Bakelsegaffel 11 st S830 147,7g 124mm, modelll Harmoni

600 kr

Utrop: 600 kr

Smörkniv S830, 37g 161mm, blad i stål, fyllt skaft, modell Harmoni

50 kr

Utrop: 75 kr

Klackring S925 11,4g, skev, med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K vitguld, 8,6g, graverat

Utrop: 2 700 kr

Ring 23K, 8,0g, defekt och graverad

Utrop: 3 200 kr