Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2018
Claes Oldenburg "Knäckebröd", Signerad Oldenburg, numrerad 28/250, järn 95x16,3cm, originalfodral
Breitling Cockpit Lady, Refnr: A71356, Snr: 979448, quartz, datum, stål, pärlemorurtavla, diaindex, stållänk med viklås, extra länkbit, box, ytterkartong, cert- 2007
IWC Schauffhausen Da Vinci 18K, Refnr: IW376402, Snr: 3318297, automatisk, kronograf, datum, safirglas, brunt läderarmband, viklås 18K, med box
Seiko Grand Seiko Japan, Refnr: SBGR053, Snr: 57Z027, automatisk, datum, stål med stållänk, extra länkbitar, med box och cert- 2017
Kamera Panasonic Lumix GF1, Objektiv Lumix G 1:1,7/20, snr: FV0JC101158, med instruktionsbok, laddare och fodral