Mynt 16st S830 420,4g
Utrop: 1 700 kr
Tallrikar 4st, Djupa tallrikar 4st, Uppläggningsfat 2st, Gustafsberg Wexiö, 22, 23, 23,5cm, nagg, dekorskador
Utrop: 375 kr
Halskedja 23K 15,2g 67cm
Utrop: 5 800 kr
Armband Pansar S925, 41,6g 21,5cm
Utrop: 450 kr
Ring S925, 6g Ø18¾
Utrop: 100 kr
Parti silver 925, 60,5g, skadat, defekt
Utrop: 275 kr
Ring 18K 5,1g Ø16½ med sten och diamanter 16xca.0,01ct
Utrop: 2 800 kr
Ring vitguld 18K 3g Ø16½ med diamanter 10xca.0,05ct
Utrop: 2 400 kr
Örhängen vitguld 18K 5,5g med stenar
Ring vitguld 18K 1,3g Ø17½ skev med stenar
Utrop: 400 kr
Örhängen ett par Bismarck 18K 1,0g
Halsband Bismarck 18K 6,3 42,5cm
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K 10,4g Ø19¼, sliten insida
Utrop: 3 300 kr
Ring 18K 15,0g Ø22¼
Utrop: 4 700 kr
Ring 18K vitguld 2,7g Ø15¾
Utrop: 1 200 kr
Armband vitguld 18K 16,8g 18,5cm med stenar
Utrop: 5 300 kr
Halsband Pansarlänk 18K 95,6g 56,5cm
Utrop: 32 000 kr
Halskedja vitguld 18K 19,2g 40cm
Utrop: 6 300 kr
Halsband Kejsarlänk S925 158,1g 56cm
Klackring 18K 5g, skev med sten
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 19 jun 2018