841 - 860 av 1 231
1...424344...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2018

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt 16st S830 420,4g

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Tallrikar 4st, Djupa tallrikar 4st, Uppläggningsfat 2st, Gustafsberg Wexiö, 22, 23, 23,5cm, nagg, dekorskador

300 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja 23K 15,2g 67cm

Utrop: 5 800 kr

Armband Pansar S925, 41,6g 21,5cm

Utrop: 450 kr

Ring S925, 6g Ø18¾

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 925, 60,5g, skadat, defekt

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring 18K 5,1g Ø16½ med sten och diamanter 16xca.0,01ct

Utrop: 2 800 kr

Ring vitguld 18K 3g Ø16½ med diamanter 10xca.0,05ct

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Örhängen vitguld 18K 5,5g med stenar

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring vitguld 18K 1,3g Ø17½ skev med stenar

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par Bismarck 18K 1,0g

Utrop: 450 kr

Halsband Bismarck 18K 6,3 42,5cm

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 10,4g Ø19¼, sliten insida

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 15,0g Ø22¼

Utrop: 4 700 kr

Ring 18K vitguld 2,7g Ø15¾

Utrop: 1 200 kr

Armband vitguld 18K 16,8g 18,5cm med stenar

Utrop: 5 300 kr

Halsband Pansarlänk 18K 95,6g 56,5cm

Utrop: 32 000 kr

Halskedja vitguld 18K 19,2g 40cm

Utrop: 6 300 kr

Halsband Kejsarlänk S925 158,1g 56cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Klackring 18K 5g, skev med sten

Utrop: 1 600 kr