781 - 800 av 1 231
1...394041...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2018

Klubbad för

Solglasögon, Rayban Clubmaster RB3016, med putsduk och fodral i originalkartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Sony, modell: CyberShot DSC-HX60V, Serie nr: 3009202, med laddare, batteri och minneskort 8GB

800 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Orrefors, design: Lena Bergström, modell: Carat, höjd: 24cm

800 kr

Utrop: 500 kr

Hörlurar, Marshall Major II, Svart, Bluetooth, med AUX-sladd i originalkartong

350 kr

Utrop: 300 kr

Michael Kors, väska, Jet Set Travel, brunt saffianoläder, invändigt textil, fläckar på in- och utsida, sminkrester

250 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Sony Alpha 5100 Modell: ILCE-5100, Snr: 3777580, med laddare och kamerafodral i kartong

2 000 kr

Utrop: 500 kr

Pärlcollier odlade saltvattenpärlor Akoya, Ø6,5-6,8mm, 46cm, lås S925

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Högtalare iZound WPX-5 Armor XL, svart, Bluetooth, med AUX-sladd samt USB-kabel i originalkartong

275 kr

Utrop: 200 kr

Surfplatta Lenovo Yoga Tab 3, 16GB, 10", Snr: HGABM9W6, med laddare

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925 11,9g Ø21¼

75 kr

Utrop: 75 kr

Soppslev S800 194,2g 313mm

Utrop: 750 kr

Soppskedar S800 315,2g 212mm

Utrop: 1 200 kr

Serveringsbestick S800 271,4g 263mm

Utrop: 1 100 kr

Målning på pannå , signerad Åke Andersson (1943-) 1986, 55,0cmX46,0cm, nagg och färgbortfall i kanterna, oramad

75 kr

Utrop: 300 kr

Teaterkikare, Opera, 3X förstoring, nr: J-E56 J-B19, gulmetall och pärlemor

225 kr

Utrop: 125 kr

Målning på pannå, signerad K. Fontaine (1897-1970), motivmått 37,0cmX45,0cm, med sliten träram

Parti silver S925 72,9g, skadat

300 kr

Utrop: 300 kr

Såskanna S800 45,3g höjd: ca 7cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Sockerströare S800 149,6g höjd: 16cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Armring S925 brv. 60,9g, öppen modell, med stor sten