Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2018
Digitalkamera Sony, modell: CyberShot DSC-HX60V, Serie nr: 3009202, med laddare, batteri och minneskort 8GB
Michael Kors, väska, Jet Set Travel, brunt saffianoläder, invändigt textil, fläckar på in- och utsida, sminkrester
Digitalkamera Sony Alpha 5100 Modell: ILCE-5100, Snr: 3777580, med laddare och kamerafodral i kartong
Högtalare iZound WPX-5 Armor XL, svart, Bluetooth, med AUX-sladd samt USB-kabel i originalkartong
Målning på pannå , signerad Åke Andersson (1943-) 1986, 55,0cmX46,0cm, nagg och färgbortfall i kanterna, oramad
Målning på pannå, signerad K. Fontaine (1897-1970), motivmått 37,0cmX45,0cm, med sliten träram