461 - 480 av 1 231
1...232425...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juni 2018

Klubbad för

Certina, herrur, 35mm, automatic, datum, repigt plastglas, snr: 739945, med flexband

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Roa Watch Company, fickur, oädel metall, repigt plastglas, med porträtt på boetten

400 kr

Utrop: 50 kr

Målning på pannå, signerad: Dan Martin (1910-1999) 1950, motivmått: 44,5cmX53,5cm, i skadad träram

25 kr

Utrop: 200 kr

Målning på duk, signerad J.Rosengren (1894-1965), motivmått: 49,0cmX69,5cm, i skadad träram

25 kr

Utrop: 300 kr

Målning på duk, signerad F. Österlund, motivmått: 64,0cmX44,0cm, i skadad träram

25 kr

Utrop: 50 kr

Väska Chopard, modell: Boston Bag, kraftig röklukt, i dustbag

1 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Sablar 2st, bladlängd: ca75cm, med fodral, bruksskick. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 4st, S830 59,3g 108mm, repiga

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 10st, S830 160,3g 121mm, repiga, modell: Rosenholm

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 2st, S830 29,7g, skadade och repiga

100 kr

Utrop: 125 kr

Tårtspade silverplätterad 310mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Sked 1st, S830 14,5g, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring 23K 3,1g, graverad

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,5g, graverad

Utrop: 800 kr

Ring 18K 5,0g Ø16, med sten

Utrop: 1 700 kr

Parti silver S830 437,5g, graverat

Utrop: 1 700 kr

Kaffeskedar 12st, S925 258,8g 118mm, mexikanskt silver

Utrop: 1 200 kr

Ljusstakar 1 par, S830 brv. 412,6g, design: Ainar Axelsson, år 1967 och 1968, höjd 23,5cm, bottnarna fyllda med okänt material

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K vitguld 2,7g Ø14¾, med diamanter 6xca0,05ct

Utrop: 850 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 5,7g Ø18¼, med sten

Utrop: 2 600 kr