Avslutad | Pant – Tisdag 5 juni 2018
Mobiltelefon, Apple iPhone 6S, A1688, 16GB, Grey, imei: 35331507873360, spricka i glas, nollställd
Digitalkamera, Canon PowerShot G1X, modell: PC1674, snr: 443053002404, linsskydd, laddare
Mobiltelefon, Apple iPhone 7, 128GB, Rosa, modell A1778, imei: 353803080902471, laddare
Mobiltelefon, Sony Xperia L1, svart, 16GB, modell G3311, imei: 358008084417774, laddare, kartong
Mobiltelefon, Samsung S7 Edge, 32Gb, Pink Gold, imei: 355506070946790, kartong, spricka på baksida
Apple, iPad A1337, imei: 01222400128495, trasig skärm, skadad baksida, laddar e, iCloudlåstj
Systemkamera, Canon EOS M3, 22mm, snr: 513202000484, Objektiv Canon Macro 18-55mm snr: 301201023532, Objektiv Canon 50mm snr: 4115225873, väska, laddare
Musikinstrument Övrigt
Mikrofon, Röde NT1-A, med mikrofonskydd, manualer, kablage, i kartong, snr: 0344274
Grafiska Blad, Mapp Halmstadsgruppen 45 år, Sven Jonson, Waldermar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thoren, signerade och daterade, 65x50