81 - 100 av 192
1...456...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 juli 2018

Klubbad för

VÄSKA, GUCCI, Ltd, Bow, Guccissima, guldfärgat läder med monogram, detaljer i gulmetall 37x27cm.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, PROENZA SCHOULER, PS1 Pochette, neon gul läder, detaljer i gulmetall, 28x14x6cm, dustbag.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

SKOR, DKNY, svart läder, stl 37, klack 10 cm.

Utrop: 250 kr

Kläder Skor

SNEAKER, BALLY, Bresa, vitt skinn, vinröda detaljer, stl 38½, kartong.

500 kr

Utrop: 550 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Loafer, vitt läder, stl 36½.

Utrop: 550 kr

Kläder Skor

SANDALETT, GUCCI, beige tyg med monogram, stl 37½, klack 11cm,

600 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, SERGIO ROSSI, puderrosa läder, detaljer i gulmetall, stl 40, klack 13cm, platå 4cm.

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, CELINE, beige/rosa läder, flätad kilklack, stl 40, 9cm.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Selene PM Mahina Noir, svart med bruna detaljer, gulmetall, 34x30x5 cm, avtagbar axelrem, tillbehör liten innerväska, dustbag samt kvitto.

7 000 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Maxi Flap Bag, vitt quiltat kaviar skinn, detaljer i vitmetall, 33x20x10cm, hologrammärkt 15451705, cert, dustbag.

27 500 kr

Utrop: 28 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy bag, korallfärgat skinn, detaljer i oxiderad vitmetall, hologrammärkt, 22589795, 25x14x7cm, dustbag.

Utrop: 24 000 kr

VÄSKA, CÉLINE, Trio, puderrosa, svart, vitt lammskinn, kalvskinnsfoder, axelkedja i vitmetall, 31x22x5cm, en dragtapp saknas, visst slitage.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, Oak, ljusbrunt läder, mässing färgade detaljer, 36x24x15cm, lås samt nyckel, dustbag, bruksslitage.

4 100 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saumur 30, monogram canvas, 30x22x13cm,

3 400 kr

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, CHANEL, double flap bag, rött quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, hologrammärkt 1439988, 25x15x6cm, slitage.

8 400 kr

Utrop: 8 500 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, detaljer i gulmetall, 15x10cm, mynt, sedel, kontokort, plats för mobil,

550 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, 35 14, röd oranga glas, bågar i gulmetall, etui, lite repor

500 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Trousse de Toilett 28, vintage, monogram canavas, 28x16x8cm.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche toilette, monogram canvas, 14x10x4cm, slitage på foder, bör bytas

500 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, LOUIS VUITTON, mässing, nr 306, en nyckel

400 kr

Utrop: 250 kr