Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 juli 2018
VÄSKA, GUCCI, Ltd, Bow, Guccissima, guldfärgat läder med monogram, detaljer i gulmetall 37x27cm.
VÄSKA, PROENZA SCHOULER, PS1 Pochette, neon gul läder, detaljer i gulmetall, 28x14x6cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, SERGIO ROSSI, puderrosa läder, detaljer i gulmetall, stl 40, klack 13cm, platå 4cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Selene PM Mahina Noir, svart med bruna detaljer, gulmetall, 34x30x5 cm, avtagbar axelrem, tillbehör liten innerväska, dustbag samt kvitto.
VÄSKA, CHANEL, Maxi Flap Bag, vitt quiltat kaviar skinn, detaljer i vitmetall, 33x20x10cm, hologrammärkt 15451705, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Boy bag, korallfärgat skinn, detaljer i oxiderad vitmetall, hologrammärkt, 22589795, 25x14x7cm, dustbag.
VÄSKA, CÉLINE, Trio, puderrosa, svart, vitt lammskinn, kalvskinnsfoder, axelkedja i vitmetall, 31x22x5cm, en dragtapp saknas, visst slitage.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, Oak, ljusbrunt läder, mässing färgade detaljer, 36x24x15cm, lås samt nyckel, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, double flap bag, rött quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, hologrammärkt 1439988, 25x15x6cm, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, detaljer i gulmetall, 15x10cm, mynt, sedel, kontokort, plats för mobil,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, 35 14, röd oranga glas, bågar i gulmetall, etui, lite repor
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Trousse de Toilett 28, vintage, monogram canavas, 28x16x8cm.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche toilette, monogram canvas, 14x10x4cm, slitage på foder, bör bytas