Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018
Klubbad för
Vas, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd 29cm, nr: 49250, liten nagg på fot
Surfplatta Samsung Galaxy Tab S 8.4", SM-T750, 16GB, Snr: R52FA109YNF, med fodral och laddare, fabriksåterställd
Laptop Asus ZenBook, UX305CA-FC119T, Intel Core M3 Processor, 13,3", Minne: 8GB Lagring: 256GB, med laddare i originalkartong, lösenordslåst
Elbas Fender Precision Bass Serienr: 377796, små ytskador i mjukt fodral