101 - 120 av 969
1...567...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018

Klubbad för

Pillerask S830 25,2g graverad, bucklig

100 kr

Utrop: 100 kr

Salt- och pepparkar S830 24,3g höjd: 4cm, Ekollon

250 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar ett par S830 225,1g höjd: 7cm, fylld botten

275 kr

Utrop: 300 kr

Skedar 12st S830 160,3g 120mm, modell: Disa

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Kosta Boda, design: Bertil Vallien, modell: Satellite, höjd 29cm, nr: 49250, liten nagg på fot

325 kr

Utrop: 375 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab S 8.4", SM-T750, 16GB, Snr: R52FA109YNF, med fodral och laddare, fabriksåterställd

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Champagneglas 2st Orrefors "Helena" av Gunnar Cyrén, H2x23cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Vas Orrefors "Sommerso" av Sven Palmqvist, signerad 3538/1, höjd: 35cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Karaff med propp Orrefors "Silvia" av Ingeborg Lundin, signerad IL 3805-831, höjd: 24cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas Orrefors "Sommerso" av Sven Palmqvist, signerad 3538/5, höjd: 14,5cm

350 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Asus ZenBook, UX305CA-FC119T, Intel Core M3 Processor, 13,3", Minne: 8GB Lagring: 256GB, med laddare i originalkartong, lösenordslåst

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Champagneglas 6st Orrefors "Helena" av Gunnar Cyrén, höjd: 23cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Skål Orrefors design: Olle Alberius, höjd: 14,5cm Ø26cm, signerad OA 4701-14

200 kr

Utrop: 200 kr

Ljuslykta, Blomstercity, höjd: 64cm, bruksslitage

225 kr

Utrop: 200 kr

Elbas Fender Precision Bass Serienr: 377796, små ytskador i mjukt fodral

Halsband Ankarlänk S925 147,5g 63,5cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring S925 20,1g Ø22¼ sliten

Utrop: 100 kr

Ring S925 30,3g skev

300 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 29,4g Ø21½

300 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 23,9g Ø21½ med sten

100 kr

Utrop: 100 kr