Örhängen 1 par, 18K 0,7g
Utrop: 350 kr
Hänge 18K 1,5g, krucifix
Utrop: 750 kr
Parti guld 18K 5,2g, defekt
Utrop: 1 600 kr
Ringar 2st, 23K 16,4g, graverade
Parti guld 18K 9,9g, defekt
Trumset DW, 25th Anniversary, (7 trummor 10, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 1 case med stativ, pedal) . Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34
Hänge Krusifix 18K 1,2g tvåfärgad
Utrop: 550 kr
Hänge Lykta 18K 1,4g, med pärla
Utrop: 600 kr
Hänge Tärning 18K 0,9g
Utrop: 375 kr
Hänge Hjärta 18K 0,8g
Hänge Klöver 18K 0,5g
Utrop: 225 kr
Örhängen 1 par 18K 0,8g, missfärgade stift
Utrop: 250 kr
Halskedja 18K 4,5g skadad länk
Utrop: 1 400 kr
Ring 14K 4,3g, graverad
Utrop: 1 000 kr
Parti Guld 18K brv 19,2g defekt
Utrop: 5 800 kr
Ring 18K 2,3g Ø15¾ vitguld med stenar (små nagg)
Hänge 14K brv 1,2g med plast, felstämplad
Parti guld 18K brv 4,9g med stenar, defekt
Utrop: 1 500 kr
Hänge Hjärta 14K 1,5g
Hänge 18K brv 1,1g med odlade pärlor och stenar
Måndag 30 apr 2018