801 - 820 av 969
1...404142...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 april 2018

Klubbad för

Örhängen 1 par, 18K 0,7g

Utrop: 350 kr

Hänge 18K 1,5g, krucifix

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 5,2g, defekt

Utrop: 1 600 kr

Ringar 2st, 23K 16,4g, graverade

Parti guld 18K 9,9g, defekt

Musikinstrument Övrigt

Trumset DW, 25th Anniversary, (7 trummor 10, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 1 case med stativ, pedal) . Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34

Hänge Krusifix 18K 1,2g tvåfärgad

Utrop: 550 kr

Hänge Lykta 18K 1,4g, med pärla

Utrop: 600 kr

Hänge Tärning 18K 0,9g

Utrop: 375 kr

Hänge Hjärta 18K 0,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge Klöver 18K 0,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Örhängen 1 par 18K 0,8g, missfärgade stift

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja 18K 4,5g skadad länk

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 4,3g, graverad

Utrop: 1 000 kr

Parti Guld 18K brv 19,2g defekt

Utrop: 5 800 kr

Ring 18K 2,3g Ø15¾ vitguld med stenar (små nagg)

600 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 14K brv 1,2g med plast, felstämplad

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K brv 4,9g med stenar, defekt

Utrop: 1 500 kr

Hänge Hjärta 14K 1,5g

Utrop: 375 kr

Hänge 18K brv 1,1g med odlade pärlor och stenar

Utrop: 375 kr