1261 - 1280 av 1 350
1...636465...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Kaffeskedar 13st 114mm S830 124,9g i etui

Utrop: 500 kr

Zenith, herrur, manuell, guld på stål, plastglas, 36mm graverad boett, repor på glas, inget armband

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Baron Country Suede, väska, 40x24x14cm med kvitto från -14, smärre slitage

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, herrur Maverick GS, mod nr V241436, snr 100858335, quartz, safirglas, 47mm, datum, stål med länk, små repig, certifikat 2010, manual, kvitto från butik, extra länkbitar, box och ask

900 kr

Utrop: 850 kr

Supkoppar, 6st S835 höjd 4,5cm 148,5g

500 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar ett par, modell Classic, 1959, S830, höjd 15cm brv 427,7g, fylld fot

Utrop: 1 500 kr

Skedar 5st 115-192mm S800 122,7g, graverade

Utrop: 500 kr

Silverfodral till tändsticksask, S800 110,3g 10x6x3,5cm, graverad

450 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 42,5cm 12,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

Armband Bismarck S925 19,5cm 11,0g

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband Bismarck S925 18,5cm 4,7g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring Bismarck S925 18¾ 2,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par Bismarck S925 2,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Collier S925 41,5cm 27,0g, tvåfärgat

Utrop: 300 kr

Skedar 2st S830 140mm, 112mm graverad 35,0g

100 kr

Utrop: 125 kr

Askkopp S830 9x6cm 15,2g och 1 Berlock ett par barnskor S925 2,5g

175 kr

Utrop: 75 kr

Manschettknappar 2 par S925 14,9g

75 kr

Utrop: 75 kr

Manschettknappar 2 par S925 30,1g varav ett par förgyllda

275 kr

Utrop: 150 kr

Armband S925 21,5cm 27,3g

200 kr

Utrop: 125 kr

Pillerdosa S830 23,9g Ø 3,2-3,6cm

375 kr

Utrop: 125 kr