Armband S925 19,5cm 11,5g signerad Lapponia
Utrop: 250 kr
Hänge S925 3,7g förgylld
Utrop: 100 kr
Armband Bismarck 18K 20cm 18,8g
Utrop: 6 200 kr
Halskedja Pansar 18K 60cm 6,7g
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K Ø18½ 2,4g med pärla
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K Ø18½ 2,1g vitguld med liten diamant
Hänge hjärta 18K 4,3g
Utrop: 2 000 kr
Armband Bismarck 18K 19,5cm 9,2g
Utrop: 3 000 kr
Halskedja S-länk 18K 42,5cm 3,3g
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 18K brv 47,4g defekt innehåller stenar
Utrop: 14 000 kr
Hänge 23K 7,7g omgjord ring till hänge med pärla i, graverad
Utrop: 2 800 kr
Collier S925 41cm 13,0g signerad Lapponia
Utrop: 300 kr
Ring S925 Ø17 3,8g signerad Lapponia
Utrop: 75 kr
Parti guld 14K 6,6g defekt gravyr
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 3,5g defekt vitguld
Ring 18K Ø17 5,8g med sten
Utrop: 2 300 kr
Örhängen ett par 18K 5,5g med stenar
Utrop: 1 800 kr
Örhängen ett par Creoler 14K 3,8g
Utrop: 900 kr
Collier 14K 44cm brv 11,2g med stenar
Parti guld 14K brv 34,5g defekt innehåller stenar
Utrop: 8 100 kr
Tisdag 3 apr 2018