1121 - 1140 av 1 350
1...565758...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2018

Klubbad för

Ring 14K Ø17½ 5,0g med sten

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor 7mm, små skador 50,5cm, med lås 18K, behöver träs om

Utrop: 850 kr

Certina, herrur 18K automat Kockums, går oregelbundet , datum med flexiarmband, boett nr 5810 164 178876

2 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja Pansar 18K 40cm 1,5g

Utrop: 500 kr

Halskedja Ankar 18K 45cm 2,0g

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 0,6g med röd sten

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par 18K 9,2g med färgade stenar

Utrop: 4 200 kr

Örhängen ett par 18K 2,1g med pärlor

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g med pärlor

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 3,2g tvåfärgat med blå sten

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K Ø17 4,0g med lila sten

Utrop: 1 800 kr

Hänge hjärta 18K 0,6g

Utrop: 275 kr

Ring 18K Ø17 3,6g vitguld med stenar

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K Ø18½ 2,3g med sten

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø17 3,5g med diamant 1xca0,23ct inneslutningar och nagg vid klo, vitguld

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K 19cm 8,3g med berlock

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K brv 42,5g innehåller stenar, pärlor och Camer

Utrop: 12 400 kr

Hänge 14K 2,1g med grön sten

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g tvåfärgade med stenar, olika stoppers

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 3,6g innehåller stenar

Utrop: 900 kr