Kaffeskedar 12st, S830 151,5g111mm, repiga, i ask
Utrop: 600 kr
Tårtgafflar 10st, S830 230,4g 149mm, repiga
Utrop: 900 kr
Armband X-länk 18K 19,9g 19,5cm
Utrop: 6 500 kr
Halsband doserad Bismarck 18K 5,5g 45,1cm
Utrop: 1 800 kr
Hänge 18K 12,3g, med repig sten
Utrop: 2 200 kr
Hänge 18K 3,0g, med sten
Utrop: 850 kr
Armband X-länk 18K 19,8g 18,8cm, med 10 berlocker
Utrop: 6 000 kr
Parti guld 18K 13,6g, defekt
Utrop: 4 100 kr
Armband 18,8cm med stenar och Ring Ø18½ med stenar S835 3,7g
Utrop: 50 kr
Ringar 3st, S830 / S835, 7,7g, defekta (en graverad)
Collier S925 6,9g 46,4cm
Utrop: 100 kr
Halsband Venezia S925 2,3g 44,5cm
Halsband S925 5,0g 69,6cm
Utrop: 75 kr
Halsband Venezia S925 2,5g 44,7cm
Ring S925 2,9g, med skadad plastkula och stenar
Armband 14K 0,8g 18,6cm, skadat
Utrop: 200 kr
Halsband Pansar 18K 12,1g 50,4cm
Utrop: 4 000 kr
Hänge 18K 8,0g, med sten (liten nagg)
Utrop: 2 100 kr
Fickur, 2 boetter S800, repigt glas, små bucklor, i metallhölje
Utrop: 250 kr
Halsband S925 25,3g 41,9cm, Pandora
Utrop: 375 kr
Tisdag 3 apr 2018