Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 april 2018
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 26x35x19cm, vintage 1992. några fläckar på lädret.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Double, mörk beige öldeskinn, spänne i vitmetall, stl S, längd 34cm, smyckespåse, originalask.
ARMBAND, HERMÈS, Rivale Double Tour, taupe, brungrått läder, spänne i vitmetall, stl S, längd 34cm.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Dog, brunt läder, spänne i rose metall, längd 17cm, smyckespåse, originalask.
SOLGLASÖGON, OLIVER PEOPLES, OV1002-S 4130, Benedict, bågar i vitmetall, gråa glas, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB3386, 003/8G, 67 13, sbarta bågar, svarta glas, etui,
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1510/S 843, 66 16, svarta bågar, svarta glas, etui, lite repor
SOLGLASÖGON, PRADA, 65 15, 125, svarta bågar, svarta glas, etui, lite repor.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Bride de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, ljusrosa, grå, vit, originaalsk, fläckar.
VÄSKA, CHANEL, mörkbeige quiltat läder, detaljer i vitmetall, 32x16x16 cm, hologrammärkt 14157173, cert.
VÄSKA, CÉLINE, Medium Box bag, rött läder, detaljer i gulmetall 23x18x6cm, dustbag, kvitto från 2016.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 29P, 52 18, bruna och svarta bågar, bruna glas, någon repa, ask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Lumineuse GM, monogram Empreinte, färg Ombre, 52x32x19 cm, dustbag, slitage, nyckel till låset saknas.
VÄSKA, CHLOÉ, Elvire, svart läder, detaljer i gulmetall, läderklädda nitar (visst slitage), 35x23x16 cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, STELLA McCARTNEY, svart imitationsläder, vit gummisula, spänne i gulmetall, stl 38½, klack 14 cm, platå 3 cm, Shopcondition.