Avslutad | Aficionado – Torsdag 29 mars 2018
Mynt Svenska mynt
MYNT, 21,6K guld, 10 Kronor, 1976, Oscar II, med hjärtsköld, kvalité ca 01/0, diameter 18 mm, vikt 4,5 g.
VÄSKA, BURBERRY, rutig canvas, vinrött läder, detaljer i vitmetall, 37x27x10cm, slitage vid axelrem.
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, Must de Cartier, plaque de or g, double, kulspets, litet nagg på resinen, cert, refill.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, CARTIER, Les must de cartier, 82399L, plaque de or, double, 7x2,5cm, cert, inköpt på NK december 1983
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CARTIER, vintage, vinrött läder, detaljer i gulmetall, 17x10cm, 2st kontokortsfack, sedel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22cm, adresstagg, lås samt nyckel.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, trifold, svart läder, 6st kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, 10x8cm, originalask.