Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2018
Digitalkamera, Nikon D800e snr:6018231, Objektiv Nikon AF-S Nikkor 28-300mm snr:52228931, Blixt Nikon Speedlight SB-900 snr:2403705
Minnesmynt, 12st Kungariket Sverige, Adolf Fredrik, Oscar II, Sigismund, Gustav VI Adolf, Karl XII, Karl X Gustav, Erik XIV, Fredrik I, Karl XIII, Carl XVI Gustaf, Gustav Vasa, Gustav V, S925, i etui
Väska,Christian Dior, vintage, mörkblått läder, marinblå/beige Dior monogram, mycket sliten
Uppläggningsfat, Gustafsberg Venus, nagg på undersidan av kanten samt mindre sprickor
Mobiltelefon, Apple iPhone 6, 64GB modell A1586, snr:DNPQDK9LG5MV, med laddare och kartong, några små repor i skärmen
Surfplatta, Apple iPad Air 2, 128GB, snr:DMPT9JDRG5W2, med skydd, laddare och kartong