981 - 1000 av 1 571
1...495051...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018

Klubbad för

Hänge 18K 1,1g med grön sten

250 kr

Utrop: 275 kr

Armring 18K 3,6g Ø4,3cm skev

Utrop: 1 100 kr

Armring 18K 3,8g Ø4,3cm skev

Utrop: 1 200 kr

Armring 18K 3,5g Ø4,3cm skev

Utrop: 1 100 kr

Armring 18K 3,5g Ø4,3cm skev

Utrop: 1 100 kr

Glas på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Tulipa, höjd:25cm, signerad

225 kr

Utrop: 125 kr

Glas på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, höjd:24cm, signerad

275 kr

Utrop: 250 kr

275 kr

Utrop: 250 kr

Glas på fot, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, höjd:19cm, signerad

325 kr

Utrop: 125 kr

Hörlurar Bose QuietComfort 25 för Apple, vit, Serienr: 065249Z52831439AE, med originalfodral

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband S925 41,4g 22cm Kejsarlänk

375 kr

Utrop: 450 kr

Armband S925 25,6g 22,5cm Kejsarlänk

225 kr

Utrop: 275 kr

VÄSKA, COACH, beige/brunt tyg, sliten brun skinnlack, sminkfläckar på fodret, 28x40x9cm

375 kr

Utrop: 125 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, Hamilton EW Satchel, svart saffiano läder, gulmetall detaljer, 33x24x10 cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

CERTINA DS Royal Chrono, 41mm, stål, repigt viklås, naggad bezel, quartz, datum, kronograf återställer ej korrekt, Refnr: C010.417.11.051.01

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Digitalkamera Panasonic Lumix, DC-GX800, Serienr: WFPP001186, med minneskort och objektiv Panasonic 35-100mm F/2.8 Lumix G X Vario Power OIS HD modell: H-Hs35100

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Grafiskt blad, Lars Norrman (1915-1979), numrerad 354/360, 35x82cm, i ram

275 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon LG Nexus 5, LG-D821, 16GB, snr:09a6da600bdb34c8, med adapter, bruksslitage, fabriksåterställd

Mobiltelefon LG Nexus 5, LG-D821, 16GB, snr:098a4f032847ea79, med laddare och manual i orginalkartong, fabriksåterställd

Parti silver S830 16,7g med sten, skadat

150 kr

Utrop: 75 kr