Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018
Hörlurar Bose QuietComfort 25 för Apple, vit, Serienr: 065249Z52831439AE, med originalfodral
VÄSKA, COACH, beige/brunt tyg, sliten brun skinnlack, sminkfläckar på fodret, 28x40x9cm
VÄSKA, MICHAEL KORS, Hamilton EW Satchel, svart saffiano läder, gulmetall detaljer, 33x24x10 cm
CERTINA DS Royal Chrono, 41mm, stål, repigt viklås, naggad bezel, quartz, datum, kronograf återställer ej korrekt, Refnr: C010.417.11.051.01
Digitalkamera Panasonic Lumix, DC-GX800, Serienr: WFPP001186, med minneskort och objektiv Panasonic 35-100mm F/2.8 Lumix G X Vario Power OIS HD modell: H-Hs35100
Mobiltelefon LG Nexus 5, LG-D821, 16GB, snr:09a6da600bdb34c8, med adapter, bruksslitage, fabriksåterställd
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon LG Nexus 5, LG-D821, 16GB, snr:098a4f032847ea79, med laddare och manual i orginalkartong, fabriksåterställd