601 - 620 av 1 571
1...303132...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 februari 2018

Klubbad för

Parti silver S830 191,7g, graverat och defekt

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 58,2g, missfärgat

325 kr

Utrop: 275 kr

Teskedar 12st S830 192,1g 121mm, modell: Rosenholm i ask

700 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 211,3g, defekt

Utrop: 800 kr

Minnesplakett militaria, förgyllda S830 90,6g, graverade i ask

Utrop: 375 kr

Minnesplakett militaria, förgyllda S830 67,9g, graverade i ask

Utrop: 275 kr

Sked S830 23,1g 112mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Sked S830 17,8g 132mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 254,2g, graverat och defekt

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Ankar 18K 51,6g 67,5cm

Utrop: 19 600 kr

Axel- och överkroppssdekoration med stenar, guldband och tre olika klämmor i stjärn och måne motiv 18K 173,1g, nagg

Certina New Art 441381068, herrur 18K i boett, manuell, flexlänk, graverad

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Rolex Datejust refnr: 16013 serienr: 3383840, kaliber 1575, guld/stål, jubileelänk, defekt krona, sliten urtavla och visare, uppvisat äkthetsintyg

14 800 kr

Utrop: 11 400 kr

Breitling Cockpit, refnr: A13358, serienr: 2198878, stål, automatisk, datum, med manual

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Klockor Citizen

Citizen, herrur, 600196, 6031-S018161, stål, quartz, repor på glas, brukssliten

200 kr

Utrop: 300 kr

Breitling Windrider Chrono Jetstream, refnr: B55348, serienr: 144696, datum, stål/guld, läderband

11 000 kr

Utrop: 14 000 kr

Emporia Armani Ceramica, refnr: AR1429, serienr: 111105, quartz, datum, kronograf, med extra länkbitar i box

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Certina damur ristnr: 1810 397 265 722, manuell, guld, skev länk, defekt lås, 17,5/18cm, i box

Utrop: 6 000 kr

Armband Pansar S925 23,9g 21cm

Utrop: 350 kr

Halskedja Pansar S925 31,7g 48cm

Utrop: 350 kr