201 - 217 av 217
1...91011 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 1 mars 2018

Klubbad för

Klocktillbehör Swatch

PINS, 2 st. Swatch.

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

PINS, 2 st. Swatch.

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

BOK, A Guide to Swatchwatches, 368 sidor, franska, 2 st. kompletterande broschyrer på svenska.

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

BOK, Collectors guide for Swatch watches, 468 sidor, engelska, anteckningar inuti.

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

BOK, Collectors guide for Swatch watches, 468 sidor, engelska.

150 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

KATALOG, Swatch-klockor tillverkade 1988-1992, skador.

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

KATALOG, Swatch-klockor tillverkade 1993, skador.

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

KATALOG, Swatch-klockor tillverkade 1994, skador.

50 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Swatch

AFFISCHER, Swatch, 4 st. skador (3 st. rullade).

50 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop, Palace Doors, Ref nr. PMO100, unisex, 32 (40) mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, ca 1994, etui.

175 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Scuba, Stripp, designad av Andrea Arrigoni, Ref nr. SDN120PACK, unisex, 38 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband med 3 st. utbytbara dekorationer, originalspänne, ca 1996, etui, ytterkartong (skadad).

225 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop, Point, Ref nr. PWK185, unisex, 39 (47) mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, ca 1993, etui.

75 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop, Mélange, Ref nr. PWK197, unisex, 39 (47) mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband (skadat), originalspänne, ca 1994, etui.

50 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Memory From The North, Ref nr. GE137, unisex, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 2004, etui (skadat). Limiterad men ej numrerad i 5000 exemplar.

125 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Cupydus, Ref nr. GG112, herrur, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, etui.

75 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Legends, Ref nr. BOX3PACK, 9 st. armbandsur, 1 st. fickur, designade av olympiska atleter, 9 st. quartz, 1 st. automatisk, plast, 1 st. defekt, originalband, originalspännen, ca 1996, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad ( Nr. 02273/20000).

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Ravenna, designad av Beatrice Santicciolli, Ref nr. GR107, unisex, 34 mm, plast, quartz, plexiglas, skadad urtavla, integrerad metallänk, ca 1990, etui.

75 kr

Utrop: 200 kr