1001 - 1020 av 1 509
1...505152...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018

Klubbad för

Ring 18K 16,6g Ø18¼, repig med repig sten

Armband 18K 15,6g, skadat, med tre halvpärlor

Utrop: 4 700 kr

Halsband S925 75,2g Ankar 62cm

Utrop: 550 kr

Armband S925 28,7g Ankar 24cm

Utrop: 300 kr

Hänge ostämplat silver 47,4g

300 kr

Utrop: 225 kr

Örhängen ett par 18K 0,3g

175 kr

Utrop: 125 kr

Halskedjor 3st förgyllda Venezia 2x36cm 1x38cm Hänge skadat förgyllt S925 5,7g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband 18K 16,6g 20,5cm

Utrop: 5 300 kr

Halsband 14K 3,9g 50cm

Utrop: 900 kr

Hänge S925 brv8,9g med sten Thomas Sabo

Utrop: 125 kr

Halsband 9K 1,7g 40,5cm

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 5,8g graverat

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K vitguld 2,9g Ø16¾, med sten och diamanter 10xca0,01ct

Ring 18K 4,8g Ø16¾, Stigbert, med sten och diamanter 6xca0,01ct

Ring Platina 4,3g Ø18¼, skev, med sten och diamanter 10xca0,01ct, 2xca0,015ct

Certina, damur, 22mm, manuellt, 18K, med flexband, repigt plastglas, snr: 876704

Certina, damur, 22mm, manuellt, 18K, graverad boett, med flexband, repigt plastglas

Klockor Eterna

Eterna, damur, 22mm, quartz, fungerar ej, 18K med x-länkarmband 18K, brv. 16,8g, graverad boett, datum

Pallas, damur, fungerar ej, metall, missfärgad urtavla, repigt plastglas

Ringar 2st 18K 13,3g graverade

Utrop: 4 000 kr