Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018
Klubbad för
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, WR10, refnr.863-S053412, snr.2D1021687, herrur, 46mm, stål, quartz, viklås, dag, datum, batteribyte behövs, repig
Ring 18K 5,7g Ø16¾ med diamanter 1xca0,45ct, 2xca0,16ct, 2xca0,04ct, 2xca0,03ct,2xca0,02ct
Målning på papper fastlimmat på träskiva, Ivan Aguéli (1869-1917) osignerad, 25,5cmX 20,5cm, små skador, lös i träram