Avslutad | Pant – Tisdag 30 januari 2018
Klubbad för
PÄRLCOLLIER, odlade saltvattenspärlor Øca7mm, lås S925skadat lås, enstaka pärlor med skador, behöver träs om
Ring med pärla och diamanter 8xca0,03ct+24xca0,01-0,02ct 18K vitguld 9,7g Ø15¾ skadad pärla
Ring med diamant 1xca0,71ct SI(2)/F enligt cert, signerad IGI 30928817 på gördel 14K vitguld 2,8g Ø14½ graverad