Avslutad | Pant – Tisdag 16 januari 2018
Klubbad för
Glasfigurin, Kosta Glasbruk, Vicke Lindstrand, "Giraff" signerad "Kosta 97183", höjd: 21cm
Headset, Jabra Motion, "Motion Sensor Intelligence", oöppnad i förpackning, snr: 00007356048
Kamerahus, Nikon D5300, snr: 4859715, Objektiv Nikon DX VR 18-55mm, snr: 21250130, med laddare i väska
Armbandsur, Omega De Ville, Ø34mm, stål, quartz, datum, safirglas, graverad, läderband, går ej, i ask
Fickur, Omega S800, två boetter, en graverad, en skadad, liten sekundvisare, plastglas, klockkedja i metall, i ask
Elbas, Yamaha RBX170, N89, stötskador, röd, snr: HLK253248, i mjukt fodral,