821 - 840 av 1 763
1...414243...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 januari 2018

Klubbad för

Glasfigurin, Kosta Glasbruk, Vicke Lindstrand, "Giraff" signerad "Kosta 97183", höjd: 21cm

800 kr

Utrop: 550 kr

Hörlurar, Bang Olufsen H9 Beoplay, beige, snr: 27645762, i kartong,

2 300 kr

Utrop: 50 kr

Headset, Jabra Motion, "Motion Sensor Intelligence", oöppnad i förpackning, snr: 00007356048

275 kr

Utrop: 50 kr

Dator, Chromebook 13 3380, lösenordslåst, ej tömd, snr: B4JNIT2, med sladd

550 kr

Utrop: 50 kr

Dator, Chromebook 13 3380, lösenordslåst, ej tömd, snr: DTINIF2, med sladd

500 kr

Utrop: 50 kr

Arcadestick, Venom VS2797 SLEH-00276, med sladd

400 kr

Utrop: 50 kr

Kamerahus, Nikon D5300, snr: 4859715, Objektiv Nikon DX VR 18-55mm, snr: 21250130, med laddare i väska

2 500 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur, Omega De Ville, Ø34mm, stål, quartz, datum, safirglas, graverad, läderband, går ej, i ask

700 kr

Utrop: 550 kr

Fickur, Omega S800, två boetter, en graverad, en skadad, liten sekundvisare, plastglas, klockkedja i metall, i ask

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Brosch S925 4,7g med sten, nål i metall

100 kr

Utrop: 125 kr

Tändare, St Dupont de Paris, double, 57x34x13, snr: V6AE6A, i orginaletui

650 kr

Utrop: 600 kr

Elbas, Yamaha RBX170, N89, stötskador, röd, snr: HLK253248, i mjukt fodral,

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 21K 4,1g med vita stenar, skev

Ring 21K 2,4g skev

Örhängen 21K 2,4g ett par

Halskedja 18K 14,6g 51cm Pansarlänk

Utrop: 5 700 kr

Hänge 18K 6,4g Krucifix

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Brosch 18K 6,4g endast ram, med pärlor varav tre saknas

Utrop: 2 000 kr

Ring 10K 4,6g Ø17 med stenar och diamanter 8xca0,005ct

600 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja 14K 2,4g 42cm Venezia

Utrop: 550 kr