741 - 760 av 1 152
1...373839...58 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 28 december 2017

Klubbad för

Dryckesetiketter engelskt stämplat silver 25g Brandy, Gin och Sherry

950 kr

Utrop: 100 kr

Glaskaraff med propp med silverkant/naggad engelsk stämplad H33cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors Corona Ø18,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Lampfot Royal Copenhagen 4547 H26cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeservis Hackefors Kaffekanna med lock Gräddkanna 9 Koppar med 10 fat 7 Assietter

100 kr

Utrop: 100 kr

Bordsknivar 7st S830/stål 432,8g rund Svensk en skadad 208mm

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Bordsgafflar 6st S830 209,9g rund Svensk 179mm

900 kr

Utrop: 850 kr

Boots ett par Belstaff stl41 modell77800118 i kartong

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Skinnjacka Hugo Boss Larock stl S/M

500 kr

Utrop: 600 kr

Ljusskulptur Heart Bergdala no2784

350 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Samsung ST200F snrA3EDCM0C4000G1X med USBladdare i fodral

200 kr

Utrop: 125 kr

Spelkonsoll PS 3 snr02-27445974-129047-CECH-4204C X med en handkontroll

350 kr

Utrop: 300 kr

Playstation spel PS3 11st

325 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 10st kontrollstämplat silver 94,4g två skadade modell Prinsess 105mm

300 kr

Utrop: 375 kr

Tårtgafflar 12st kontrollstämplat silver 204,6g modell Prinsess 140mm

650 kr

Utrop: 800 kr

Digitalkamera Sony a300 snr2054561 med objektiv 3.5-5.6/18-70 snr3523720 Sigma objektiv 70-300mm 1:4-5.6 snr4210727 med laddare i väska

750 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Victorinox

Victorinox Herrur Alliance 241474 snr151012991 Ø40mm quartz datum i box

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Klockor DKNY

DKNY Damur Ø37mm NY-8339 Mother of pearl nr.251109 quartz

850 kr

Utrop: 500 kr

Jaques Lemans Herrur 1-1844 Ø44mm

450 kr

Utrop: 250 kr

Champion Herrur Ø43mm Spider sport quartz datum

150 kr

Utrop: 200 kr