241 - 260 av 1 152
1...121314...58 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 28 december 2017

Klubbad för

Halskedja flätad länk 925 silver 13,5g, 46,5cm

75 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver 925 74,5g, Kedja fiskben 42cm knyck på länk, Armband kejsar-ringlänk 20cm, Armband bricka "älskar dig för evigt"20cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Armband 925 silver 10,6g, kejsar-ringlänk , lås i form av hjärta, 20cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Kejsar/königlänk 925 silver 51,5g, 51,5cm

600 kr

Utrop: 375 kr

Armband Pansar 925 silver 26,2g, 19cm, bredd 11mm, svensk importstämpel

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband 925 silver 42g, 18cm

475 kr

Utrop: 450 kr

Armband Kejsar-ringlänk 925 silver 81,1g, 21cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Halssmycke 925 silver 23,5g, 43cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja gles pansar svensk stämplat silver 90,5g, med säkerhetskedja

300 kr

Utrop: 450 kr

Armband i silver 13,3g, 20cm, svensk kontrollstämpel VJ L (Lindesberg) 1957

300 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja 925 silver 102,8g, 59cm

Utrop: 750 kr

Armband Pansar svensk stämplat 830 silver 74,4 g, 21cm

600 kr

Utrop: 650 kr

Armband i silver med 12st berlocker S835 66,3g 22cm

425 kr

Utrop: 275 kr

Armband i 835 silver 50,9g, 16,5cm , svensk importstämpel

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband ärtlänk kraftig modell, 925 silver 81,2g, 22cm, italy, ihålig länk ett par mindre bucklor på länk

325 kr

Utrop: 425 kr

Armband Bismarck svensk kontrollstämpel 830 silver 119,2g, 23cm

800 kr

Utrop: 550 kr

Armband Bismarck 830 silver 30,4g, 19cm, svensk kontrollstämpel

200 kr

Utrop: 175 kr

Halssmycke halvstelt 835 silver 25,6g svensk importstämpel, 41cm , ojämn i länk

Utrop: 150 kr

Armband X-länk 18K 37g längd 19cm bredd 1,7cm med kistlås

Utrop: 11 200 kr

Parti guld defekt/gravyr 18K 6,6g med sten

Utrop: 2 000 kr