1161 - 1180 av 1 256
1...585960...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 december 2017

Klubbad för

Smörknivar 3st modell Ambanssad S830 160mm brv 163,7g

300 kr

Utrop: 300 kr

Kakspade 1st S830 145mm 42,0g

225 kr

Utrop: 150 kr

Tårtspade 1st S830 211mm 47,9g

450 kr

Utrop: 200 kr

Skedar 2st S830 120mm och 212mm 73,1g, defekta och graverade

Utrop: 275 kr

Ströare S925 17,2g, stämplad Stearling, Norway

325 kr

Utrop: 100 kr

Ströare S925 24,1g stämplad Sterling Denmark

475 kr

Utrop: 125 kr

Hårspänne S925 12,5g signerd Lars Brodin, stämplad LBD 925 M10 kattfot S

500 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Ankar S830 46cm 34,2g

125 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång Princess S830 110mm 15,8g

125 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång S830 75mm 16,9g

100 kr

Utrop: 75 kr

Tefat S830 95mm 33,5g

225 kr

Utrop: 125 kr

Kniv S925 210 mm 76,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,5cm 9,9g

350 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja kejsar S925 61cm 67,4g

550 kr

Utrop: 500 kr

Halscollier S925 43cm 56g

425 kr

Utrop: 400 kr

Armband S925 19,5cm 25,1g

225 kr

Utrop: 275 kr

Mynt Övrigt

Minnsemynt 24st S925 639,0g i plastfodral, medföjer Ågarbevis, samtliga bär nr 11818

Utrop: 2 900 kr

Drickmått i S830 8,5cm 32,8g, graverad, skev

125 kr

Utrop: 125 kr

Moccaskedar 6st S830 92mm 37,7g

125 kr

Utrop: 150 kr

Moccaskedar 6st S830 92mm 37,9g

125 kr

Utrop: 150 kr