Smörknivar 3st modell Ambanssad S830 160mm brv 163,7g
Utrop: 300 kr
Kakspade 1st S830 145mm 42,0g
Utrop: 150 kr
Tårtspade 1st S830 211mm 47,9g
Utrop: 200 kr
Skedar 2st S830 120mm och 212mm 73,1g, defekta och graverade
Utrop: 275 kr
Ströare S925 17,2g, stämplad Stearling, Norway
Utrop: 100 kr
Ströare S925 24,1g stämplad Sterling Denmark
Utrop: 125 kr
Hårspänne S925 12,5g signerd Lars Brodin, stämplad LBD 925 M10 kattfot S
Utrop: 75 kr
Halskedja Ankar S830 46cm 34,2g
Sockertång Princess S830 110mm 15,8g
Sockertång S830 75mm 16,9g
Tefat S830 95mm 33,5g
Kniv S925 210 mm 76,6g
Utrop: 50 kr
Hänge S925 2,5cm 9,9g
Halskedja kejsar S925 61cm 67,4g
Utrop: 500 kr
Halscollier S925 43cm 56g
Utrop: 400 kr
Armband S925 19,5cm 25,1g
Minnsemynt 24st S925 639,0g i plastfodral, medföjer Ågarbevis, samtliga bär nr 11818
Utrop: 2 900 kr
Drickmått i S830 8,5cm 32,8g, graverad, skev
Moccaskedar 6st S830 92mm 37,7g
Moccaskedar 6st S830 92mm 37,9g
Tisdag 12 dec 2017