1121 - 1140 av 1 256
1...565758...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 december 2017

Klubbad för

Kaffeskedar 11st modell Rosen S830 120,0g 103mm

Utrop: 500 kr

Askkopp S925 Ø5,4cm höjd 2cm 18,1g

150 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 4st Norsk modell S830 110mm 39,1g

Utrop: 150 kr

Serveringssked Lapp modell 210mm S830 51,5g

200 kr

Utrop: 200 kr

Dessertskedar 12st, Mema Årsskedar 1975-1986, S830 148mm 323,8g

Utrop: 1 200 kr

Servettringar 7st modell Sachsisk S830 Ø3,3-4,5cm 138,8g

1 200 kr

Utrop: 550 kr

Collier flätad S925 41,5cm 21,5g

Utrop: 300 kr

Omega Seamaster herrur, automat, datum i stål 34mm, skadad urtavla, repor på plexitglaset, svart läderarmband, slitet

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Ankar S925 53,5cm 9,3g

Utrop: 125 kr

Hänge med stor sten 14K 2,0g

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S925/S830 13,3g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge vitguld med 7 små diamanter åttakantslipade 18K 1,8g

700 kr

Utrop: 850 kr

Brosch vitguld med diamanter 3xca0,04ct åttaknatslipade 18K 8,9g

Utrop: 2 700 kr

Hänge med blå stenar och diamanter 1xca 0,02ct och 1xca0,03ct 14K 1,8g

425 kr

Utrop: 425 kr

Armband med berlock signerade Thomas Sabo S925 18,5cm 14,3

250 kr

Utrop: 225 kr

Serveringssked S830 198mm 70,2g

225 kr

Utrop: 275 kr

Serveringssked S830 220cm 67,3g, graverad

Utrop: 250 kr

Skedar 4st modell Rosenholm 120mm och 180mm S830 111,8g

350 kr

Utrop: 425 kr

Uppläggningsgaffel 1st modell Rosen S830 113mm 10,7g

75 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 12st modell Lillemor S830 115mm 114,9g

Utrop: 450 kr