781 - 800 av 1 256
1...394041...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 december 2017

Klubbad för

Skål Kosta Boda, design: Olle Brozén, modell: Roundtrip, Ø22cm, höjd: 10,5cm, Nr: 7050259

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Hörlurar 1par, JBL, modell: E50 BT, bluetooth, med laddare i originalkartong, detalj på bågen saknas

400 kr

Utrop: 200 kr

iPad Air 2, Apple, modell: A1566, 16GB, snr: DMPQTQ32G5VJ, med laddare (ej original) och Belkin fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

iPad Air, Apple, modell: A1474, 16GB, snr: DMPM9JTNFK10, med laddare och Targus fodral

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Halvakustisk gitarr Levin, modell: 330, snr: 416620, lack-och träskador, i skadat hårt fodral

11 400 kr

Utrop: 9 600 kr

Akustisk gitarr, Bjärton, modell: BJ-12, snr:125134, trä-och lackskador, i mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr, Gibson, modell: Les Paul Standard, snr: 150057429, i hårt fodral

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Akustisk gitarr Royal, modell: C725, stöt- och lackskador och sprickor, i kartong

150 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr, Fender, modell: CD 60 BLK, snr: 091216222, repig kropp och lackskador, i kartong

650 kr

Utrop: 700 kr

Målning på duk, signerad Olof Segerfeldt (1886-1967), 54x65cm, duken fransig, oramad

25 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning på pannå, signerad G. Berlin (1905-1988), motivmått 59,5x50,5cm, i skadad träram

25 kr

Utrop: 150 kr

Oljemålning på pannå, signerad: Birger, 64x53cm, i förgylld träram (sliten)

Utrop: 750 kr

Teskedar 2st, S830 26,9g 127mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Teskedar 2st udda, S830 33,5g

Utrop: 125 kr

Halsband doserad X-länk 18K 17,9g 42,1cm

Utrop: 5 900 kr

Halsband Singapore 18K 4,6g 52,7cm

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 3,5g Ø16½ med färgade stenar och diamanter 1xca0,04ct, 2x0,01ct, 4x0,02ct

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 2,4g Ø16¾ med stenar

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 4,4g Ø17½ med sten och diamanter 6x0,025

Utrop: 2 400 kr

Brosch 18K 3,8g med plastdetaljer

Utrop: 1 200 kr