Avslutad | Pant – Tisdag 12 december 2017
Skål Kosta Boda, design: Olle Brozén, modell: Roundtrip, Ø22cm, höjd: 10,5cm, Nr: 7050259
Elektronik Musik
Hörlurar 1par, JBL, modell: E50 BT, bluetooth, med laddare i originalkartong, detalj på bågen saknas
iPad Air 2, Apple, modell: A1566, 16GB, snr: DMPQTQ32G5VJ, med laddare (ej original) och Belkin fodral
iPad Air, Apple, modell: A1474, 16GB, snr: DMPM9JTNFK10, med laddare och Targus fodral
Halvakustisk gitarr Levin, modell: 330, snr: 416620, lack-och träskador, i skadat hårt fodral
Akustisk gitarr, Bjärton, modell: BJ-12, snr:125134, trä-och lackskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Royal, modell: C725, stöt- och lackskador och sprickor, i kartong
Akustisk gitarr, Fender, modell: CD 60 BLK, snr: 091216222, repig kropp och lackskador, i kartong
Oljemålning på pannå, signerad G. Berlin (1905-1988), motivmått 59,5x50,5cm, i skadad träram